Help

 

Sıkça Sorulan Sorular
Soru: Sistem üzerinde oturum açabiliyorum ama yayın göndermek istediğimde aşağıdaki gibi koleksiyon açılır menüsü boş gelmektedir.

Cevap: Sistemimiz tamamen insansız çalışabilecek şekilde yazılımsal geliştirilmeler yapılmıştır. Bu geliştirmeler hakkında daha fazla bilgi almak için hakkımızdaki' ler sayfasını okuyabilirsiniz. Sorununuzun çözümü için Personel Otomasyonu sisteminde yayın yapacağınız yerin Fakülte, Bölüm, Ana Bilim Dalı bilgilerinin yanlış girilmesinden bu sıkıntıyı yaşamaktasınız. Personel Daire Başkanlığı' na başvurarak kadro/görev yeri/yayın yapacağı yer bilgilerinin doğru girilmesini sağlayınız. Sıkıntınız giderilecektir. Bilginizin personel tarafından doğru atanmasında yazım hataları içermemesine dikkat ediniz. Örnek bir bölüm bilgisi;

    BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (Doğru)
    Bilgisayar Mühendisliği (Doğru)
    BİLGİSAYAR MÜH. (Yanlış)
    BİLGİSAYAR Bölümü (Yanlış)

Kesinlikle bu sıkıntıda Bilgi İşlem Daire Başkanlığı' nın sizlere yapabileceği bir yardım bulunmamaktadır. Bilgi İşlem Daire Başkanlığı verileri sistemlerden alarak kullanıcılarımıza hizmet sunmaktadır. Birimlerin işleyişlerine herhangi bir müdahalesi bulunmamaktadır.


Fırat Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı ©2015

 

University of Fırat
23119
Elazığ-Merkez
TURKEY